Ciut z sentymentem na temat nowoczesności

Współczesne technologie zasymilowały się z naszym życiem. Często bezwiednie korzystamy z dobrodziejstw współczesnych wynalazków. Tak samo instynktownie jak swego czasu postępowali nasi przodkowie, wykorzystując wiedzę zawartą w domowych zapiskach, zawierających tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych napraw nauczał ojciec, tajemnice przyrządzania potraw zdradzała babcia czy też matka. Było tak jeszcze ćwierć wieku temu.
audiobooki - przykłady
Napisał: Phillip Stewart
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie nasze życie nabrało rozpędu. Z rzadka możemy znaleźć czas na powolny proces klasycznego nauczania.

Zainteresował Cię nasz post? Zatem wejdź na naszą kolejną witrynę - tam można zobaczyć tam (https://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,oferta-sportowe,id,92.html) różne wątki, które dla Ciebie stworzyliśmy.

Ponieważ jednak życie nie znosi próżni dziurę po dawnych metodach nauki sztuki życia zajął internet, poradniki książkowe i poradniki audiobooki (zobacz też tutaj: polecane poradniki jako audiobooki). W ten właśnie sposób w wolnym czasie możemy z słuchawkami w uszach poradzić sobie z zaszczepieniem drzewek albo też z niedużymi naprawami w domu, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na nasz stan konta.

Kiedy przed domem a także w domu wszystko już zostało odnowione (nowiutka altanka lśni łącznie z zielonym ogrodzeniem), możemy w hamaku położyć się i słuchać powieści i opowiadań w formie audiobooków. Czy są to opowiadania mistrzów literatury czy może pisarzy mniej popularnych (a nawet debiutujących „młodych wilków”) nie to jest istotne. Ważne jest to, że odpoczywamy.

Inne artykuły

Jak wybrać bezpieczne prezenty!zabawki dla dzieci?

Kuchnia, zabawki z drewna
Napisał: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu
Przychodzi taki czas, kiedy w czasem zupełnie niespodziewanie stajemy się rodzicami. Wtedy jedną z rzeczy, o którą zaczynamy się bać, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie ze zdecydowaniem się na wybór konkretnej zabawki dla dzieci, aby być pewnym, że nasz nowo narodzony człowieczek jest bezpieczny.


Audiobooki (więcej: książki (purana) do słuchania) wkraczają nawet w wydawało by się konserwatywne ze swej natury zakątki życia jak religia czy religioznawstwo. Na rynku dostępnych jest wielką ilość pozycji audiobooków o tematyce religijnej. Dział religia audiobooki nie ogranicza się tylko do wydań Biblii, można również znaleźć polemiki teologiczne najbardziej światłych umysłów, począwszy od papieży po uczonych świeckich - tak wybitnych jak Kołakowski, który pomimo iż nie wierzył w Boga snuł rozważania o religii chrześcijańskiej tak błyskotliwe, iż jego twierdzenia na temat kondycji człowieka i jego więzi z Bogiem wykorzystywane są jako powody w dyskusjach filozoficznych czy bywają podstawą kazań co ambitniejszych Wikarych czy Proboszczów. Ku pożytkowi i radości parafian.

I tym sposobem nowoczesność wkrada się w każdą sferę naszego życia.
2021/02/26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.