Doceniajmy troszeczkę mocniej góry w naszym kraju!

Nawet krótki pobyt w górach może wiele dać. Chociażby z takiej przyczyny, że akurat nasze góry mają wiele do pokazania. Można śmiało powiedzieć, iż bardzo często możemy sobie pomyśleć, że gdzieś w Austrii czy nawet na Słowacji jest dużo lepiej, jeżeli w grę wchodzą warunki urlopowania w górach, lecz czy może to odrobinę nie ma tej sytuacji, iż po prostu nierzadko mieszkańcy Polski nie potrafią docenić swojego kraju?


Wiadoma sytuacja: gdy odwiedzamy chociażby Zakopane i okolice, dostrzegamy, że perfekcyjnie to zapewne nie będzie u nas jeszcze przez długie lata. No dobrze, lecz i tak jeżeli szukamy niesamowitego wypoczynku, z całą pewnością nie powinniśmy zakładać, że jest coś fajniejszego, aniżeli Szczyrk, Białka tatrzańska bądź Zakopiec: mimo wszystko zimowa stolica Polski.

Tutaj niejako taki apel do wszystkich tych, którzy są jakoś związani z biznesem, branżą konferencyjną, itp. Może częściej przydałoby się organizować szkolenia i konferencje gdzieś we właśnie polskich górach? Zapamiętajmy podstawową kwestię: ludzie po takowym spędzie będą o wiele mądrzejszy, ale również na pewno będą bardziej zrelaksowani, co zwiększy ich wydajność. Zapamiętajmy, że sale konferencyjne w górach, szczególnie te zdecydowanie pięknie zlokalizowane, są niesamowite, no zapierające dech w piersiach. Śliczne mamy góry, a zresztą zasadniczo na całym świecie góry są ładne. Bo to nie tylko polska specyfika.

sala konferencyjna
Napisał: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Doceńmy również doskonałe możliwości jakie niewątpliwie dają nam słowackie góry. W końcu w trakcie pobytu na południu Polski czymś całkowicie typowym jest nawiedzanie naszych sąsiadów. Obecnie coraz ciężej się tam kupuje, bo generalnie ceny są tam tak wygórowane, iż to bardziej Słowacy pozostawiają pieniądze w naszych punktach handlowych, lecz ciągle szczególnie słowacki alkohol to ich duma. Doceńmy w takim razie polskie góry, naprawdę nie ma fajniejszego miejsca dla pragnących zresetować własny umysł, niźli Karpacza, Zakopane oraz inne miejscowości wypoczynkowe. Może jeszcze Ustroń albo Karpacz? Pięknych miasteczek nie brakuje. Nawiedzajmy je, a pewnie będą ładniejsze, porządniej wyposażone. Potrzebują naszych dutków.
2014/05/26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.