Furby – mięciutki przyjaciel każdego dziecka

Rodzina Furbych jest lubiana już od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży ukazał się pierwszy reprezentant rodziny Furbych. To oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze światowych liderów w segmencie produkcji zabawek. Furby to przykład tak zwanych zabawek interaktywnych, czyli takich na których zachowanie dzieci mają bezpośredni wpływ.


zabawki furby rozmawiające ze sobą
Napisał: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Furbych stworzono z myślą, by nauczyć dzieci opiekuńczości za pośrednictwem opieki nad zabawką a przy okazji kształtowaniem jego osobowości. Furby wspiera naukę mówienia, zwiększa fantazję oraz kreatywność. Każdy z osobna Furby bowiem bezpośrednio po nabyciu mówi na swój sposób, zadaniem dziecka jest przekazanie mu języka polskiego.

Z pewnością będzie interesować Cię nasza strona www (https://i-posciel.pl/jedwabna-poszewka-na-poduszke), odnajdziesz tam wiele zajmujących wiadomości. Pamiętaj, że jest na bieżąco uzupełniana.

Każdy przedstawiciel rodu staje się jak jego właściciel – dziecko więc ma świadomość, że należy zabawkę dobrze traktować, by ten odwdzięczył się w ten sam sposób.


Jednym z najbardziej popularnych przedstawicieli rodziny Furby jest produkt o nazwie Hasbro - Furby - Irokez Cool Szary - 39834 A3125 Pl. Furby – bo taką nazwę nosi zabawka – jest w stanie sprawić radość każdemu dziecku. Jest chętny do mówienia, uczenia się nowych słów, przytulania oraz konsumpcji smakołyków.

Jego równie skorym do frajdy i harcy współtowarzyszem jest zabawka Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Równie gadatliwy oraz komunikatywny – wprawi w lepszy humor na każdej imprezie dla maluchów – jego hobby jest bowiem zaśmiewać się oraz bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers - Różowy Loveby A3190 A3187 (tanio w internecie), pani niezwykle miła i roztańczona. Podaruje zadowolenie na buzię każdego malucha.

Ostatni stworek z tej miłej rodziny to . Ten pocieszny pupil szybo się uczy nowych słów. Kocha się bawić oraz zapychać się jedzeniem. Dzięki opiece nad nim każde dziecko posiądzie umiejętność niebywałej odpowiedzialności. O Furbiego należy bowiem dbać, żeby także on odwdzięczył się wspaniałym usposobieniem.
2022/09/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.