Jakie zabawki są właściwe dla Twojego malucha na danym stopniu jego rozwoju?

Pewnym jest, iż nie istnieje rodzic, który nie miałby pojęcia o zabawkach. Są nadzwyczajnie kolorowe, absorbujące malucha i opracowane tak, by wspierały i stymulowały rozwój dziecka, doskonaliły jego zdolności manualne i aby w ten naturalny sposób przynosiły mu wiele radości.
fisher price
Napisał: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki edukacyjne pomagają naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w rozwijaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i pomysłowości.

Jeżeli szukasz tego typu ciekawej informacji, sprawdź pod linkiem (www.mitigo.pl/psychoterapia/), tu także z pewnością będzie właśnie to, czego poszukujesz.

Ulubionym przez dzieci produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który potrafi zaabsorbować zabawą malucha przez bardzo długi czas. Ponieważ to właśnie na skutek zabaw nasza pociecha przyswoi naukę liczb a także rozpoznawania kształtów i kolorów. Zadaniem dziecka jest włożenie do odpowiednich otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, oznajmia jakie kształty posiadają i jakie są się na nich cyfry. Gra wpadające szybko w ucho melodie i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim.

Ale (polecany link) to niejedynie zabawki. To też wyprawka dla naszego bobasa, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Dajmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Gdy zauważamy, jak swoimi maleńkimi dłońmi usiłuje włożyć kwadrat do trójkątnego otworu, nie przeszkadzajmy, aby pokazać odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także zaobserwujemy atrakcyjne modele, które zauroczą nasze dziecko, np. oryginalne gry dla dzieci.


Inne artykuły

Propozycje zabawek wprost od cenionej marki

Zabawka Furby
Napisał: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Malcy lubią zwierzątko o imieniu Furby. Dużo malców marzy o skompletowaniu całej rodzinki. Dzięki bogactwie ciekawych propozycji na rynku znaleźć można wyjątkowo inspirujące zestawy zabawek na wysokim poziomie. Najlepsze zestawienia funkcji czy opcji markowych propozycji robią wrażenie na klientach, tak tych dorosłych, jak i na dzieciach, nie od teraz. Korzystne ceny oraz szerokie opcje nabycia takiej zabawki to dodatkowe atuty producenta.

To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek posiada wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Posiadają cudowne, żywe kolory i interesujące projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.
2024/02/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.