Nie demonizujmy gierek konsolowych

Fajnie, że w ogóle polskie dzieci mają aktualnie aż tak sporo fajnych metod spędzania wolnego czasu. Chociaż gry ps2, ogólnie spędzanie czasu przed konsolą bądź monitorem komputera niesie za sobą trochę zagrożeń, ale o tym potem nieco się wspomni. Początkowo powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn w żadnym razie nie należy w dalszym ciągu wielce stereotypowo podchodzić do gierek!

screen z need for speed
Napisał: Colin
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo: niektórzy ludzie wychodzą z tego założenia, że gierki szkodzą, w szczególności jeśli w rachubę wchodzi psychika młodej osoby. Głupie myślenie: w końcu gierki nie sprawiają, iż normalny człowiek nagle staje się wariatem - na ten przykład oczernianie producentów gierek, oskarżanie ich, jakoby byli głównymi winowajcami masakr w amerykańskich szkołach jest w zupełności bezsensowne. Zresztą w sumie można podać dużo rodzajów gier...

Inne artykuły

Chcesz robić dobre zdjęcia?

Sprzęt fotograficzny
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zrobić zdjęcie potrafi każdy, mimo to tylko nielicznym udaje się zrobić zdjęcie dobre. Parę porad dla potencjalnego fotografa?


Zatem są naturalnie dostępne w punktach handlowych gry akcji PS2, które w wielu przypadkach faktycznie nie powinny być użytkowane przez młodocianych graczy, ale bez zbędnej przesady: w końcu wszystko jest dla ludzi, jeśli jest wyłącznie używane z umiarem! Zapamiętajmy, że typowy gracz, w każdym przedziale wiekowym, jest osobą, która generalnie może sporo się z gier nauczyć, chociażby jęz. obcych!

Są sprzedawane edukacyjne gierki dziecięce na konsolę PS2, które sprawiają, iż czymś wielce łatwym jest szybkie poznawanie słówek. To nie jest ściema! Trudno nie dostrzec, że w wielu przypadkach nauka jest najłatwiejsza wtedy kiedy po prostu młody człowiek nie ma pojęcia, iż w czasie beztroskiej rozrywki również buduje swoją przyszłość: język angielski należy umieć!

Trzeba również doceniać to, że gry samochodowe czy gry akcji PS2 mogą sprawić, iż dziecko wreszcie odpręży się. Dzieciństwo zasadniczo musi być możliwie jak najbardziej beztroskie, a w szczególności dzisiaj stres u dzieci niestety nie jest rzadko dostrzegalnym zjawiskiem. Dostrzegajmy wady grania, lecz nie demonizujmy ich zbytnio, to bez sensu.
2014/06/27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.