Trafne upominki na komunię

W ostatniej dekadzie średni koszt prezentu na komunię wzrósł nawet kilkakrotnie. W latach 90 do najchętniej dawanych prezentów zaliczały się: rowery, zegarki, klocki i pozostałe zabawki. Aktualnie zazwyczaj wybiera się elektroniczne gadżety: konsole do gier, tablety, telefony komórkowe, komputery itp. Budżety części przyjęć z okazji pierwszej komunii potrafią dorównać na chwilę obecną budżetom wystawnych wesel.


Klocki lego na prezenty komunijne
Napisał: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy rodzice urządzają dzieciom przyjęcia komunijne w luksusowych restauracjach, przy akompaniamencie orkiestry czy didżeja, najlepsze lokale w sezonie komunijnym są zamawiane na rok wcześniej. Co ciekawe, tego rodzaju przepych jest praktykowany w większości przez rodziny umiarkowanie bądź mało religijne.

Dlaczego nie kupować elektroniki?
Kupowanie elektronicznych prezentów pociąga za sobą sporo komplikacji. Nigdy nie ma się bowiem pewności, że inna osoba nie kupiła podobnego prezentu, jest również spora możliwość, że podarunek nie przypadnie dziecku do gustu. Chcąc zaoszczędzić można bowiem wybrać wcześniejszą wersję gadżetu, o którym marzy dziecko, co może je rozczarować. Wbrew pozorom cały czas dużym zainteresowaniem cieszą się klocki, warto zobaczyć: oferta hot wheels mega blocks.

Jeżeli masz chęć poznać kolejne wiadomości zachowane w takiej tematyce, zobacz link. W tamtym miejscu także odnajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Elektronika jest oprócz tego podatna na różnego rodzaju awarie – od zalania, po uszkodzenia mechaniczne czy wywołane wpływem pola magnetycznego, co przy sporej aktywności najmłodszych może się skończyć szybkim zniszczeniem takiego kosztownego podarunku. Nabywając konsolę do gier, należy się liczyć z nierzadko dużymi cenami gier (wynoszącymi nawet 200 złotych). Należy więc brać sporo elementów pod uwagę.

Prezenty na komunię
Napisał: stevendepolo/ flickr.com
Dobre wybory
Upominek na pierwszą komunię nie musi być kosztowny, ważne żeby wywołał radość u dziecka. O ile niektóre prezenty, jak lalki czy plusz być doskonałym wyborem na każdą okazję. Do takich prezentów należą przykładowo klocki Lego. Dlatego trzeba sprawdzić: pomysłowe klocki lego. Oferowanych jest dużo zestawów tych klocków dopasowanych do upodobań różnych grup dzieci, w różnych przedziałach cenowych. Łatwo jest więc osiągnąć kompromis między ceną a marzeniami najmłodszych. Dla chłopców dobrym wyborem mogą być klocki lego castle, młodym dziewczynkom mogą się spodobać komplety sygnowane przez kucyki pony, lub też zestawy z serii friends.
2021/05/13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.