Zabawki na topie

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu chcesz sprawić niespodziankę komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.


furby
Napisał: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i prawie natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem okazało, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo że furby potrafił porozumiewać się w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby posiada receptory na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotanie oraz karmienie.

Skoro czytasz ten artykuł, to oznacza, że omawiany temat nieprawdopodobnie Cię zafascynował. Jeśli tak w rzeczywistości jest, to kliknij tutaj i przejrzyj praktyczne informacje (https://asterion.com.pl/terapie-kregoslupa/).

Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać bardzo prostą i darmową aplikację a następnie zacząć dobrze się bawić. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka możemy kupić w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu zdecyduje się na odpowiedni dla siebie kolor.
2022/03/12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.