Zabawki na topie

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu chcesz sprawić niespodziankę komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.
furby
Napisał: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i prawie natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem okazało, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo że furby potrafił porozumiewać się w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby posiada receptory na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotanie oraz karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać bardzo prostą i darmową aplikację a następnie zacząć dobrze się bawić. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka (Noski Noski Katowice) możemy kupić w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu zdecyduje się na odpowiedni dla siebie kolor.


Inne artykuły

Zobacz, jakie rzeczy umie interaktywna maskotka Furby

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Napisał: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale mama z tatą nie chcą się zgodzić? Wizja sprzątania kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu chcesz sprawić przyjemność osobie, którą darzysz sympatią? W tej sytuacji świetnie poradzi sobie Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.
2017/12/26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.