Zobacz, jakie rzeczy umie interaktywna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu masz ochotę zrobić niespodziankę komuś kogo darzysz sympatią? W tej sytuacji świetnie sprawdzi się Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.

furby
Źródło: http://www.flickr.com/
Pierwsze zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i niemal w tym samym dniu przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że małe małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo iż Furby kontaktował się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy mowy, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby (furby więcej informacji) posiada czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na pieszczoty, łaskotki oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób uczulonych na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego wielobarwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem.

Jeżeli chcesz sprawdzić prawdziwość informacji znajdujących się w tym materiale, to kliknij tutaj i zweryfikuj u źródła (https://www.angelka.pl/fotografia-rodzinna/) a uzyskasz całkowitą gwarancję w tej kwestii.

Wystarczy zgrać niesamowicie prostą i darmową aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy malucha uczyć języka polskiego lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie model - -> kliknij na
2022/01/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.