Mocne wejście Twojej firmy
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Czym jest ocena okresowa?

Od dawna już podwładni podlegają kontroli. Niegdyś wykorzystywano na ten cel sztywne zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym dozorem szefów. Teraz, by uzyskać informacje na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różne modele oceny. Ocena pracownicza ułatwi menagerowi dokonać dobrej selekcji, ale także nagradzać tych najlepszych i dobrze ich mobilizować, inspirować.
szkolenie

Rynek szkoleniowy

Rynek szkoleń oferuje przedsiębiorcom obecnie bardzo dużą ilość kreatywnych rozwiązań dla biznesu. Jedną z ciekawych tematyk szkoleniowych jest szkolenie 5s. Szkolenie to wzięło swoją nazwę od początkowych liter słów, które opisują najważniejsze zasady, jakimi kieruje się ta metoda.
szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)
Napisał: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenia z BHP powinny być obowiązującym standardem!

Najistotniejszy cel dosłownie każdego przedsiębiorstwa? Naturalnie chodzi tutaj o zarabianiu kasy. Jednakże nigdy właściciele firm nie powinni przeoczyć jednego: własnych pracowników, ich bezpieczeństwa.
Spotkanie, zebranie
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

A może tak wypad integracyjny nad nasze morze?

Czy ciągły kryzys gospodarczy spowodował, że to koniec tak regularnych wyjazdów pracowniczych do choćby Sopotu? W sumie ciężko myśleć, iż w przypadku naszego kraju aż tak wielce widać znaczne spowolnienie gospodarcze. Jakby nie patrzeć jesteśmy raczej nietypową gospodarką, zatem można śmiało powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wypady pracownicze, tak naprawdę jest nawet lepiej, aniżeli przed kilkoma laty.
ludzie na spotkaniu biznesowym

Idealnie przygotowany audyt kluczem do sukcesu

Usługa profesjonalna taka jak audyt bezpieczeństwa informatycznego może się okazać strzałem w dziesiątkę. Opcje proponowane przez wyjątkowo doświadczonych ekspertów trafiają do bardzo niemałej grupy odbiorców. Wybór specjalistycznie przygotowanych możliwości jest niezaprzeczalnie efektem ciągłych poszukiwań odpowiednich rozwiązań. Nieustannie powiększają się oferowane klientom możliwości, dlatego mogą wybierać z nich te dla siebie perfekcyjne.
szkolenie interpersonalne
Napisał: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Kursy interpersonalne powinny być rzeczywiście z jak największą dokładnością zrobione

Szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej mają obowiązek być naprawdę starannie przygotowane. Ostatecznie od tego będzie zależeć, czy wybrani uczestnicy będą mieli sposobność na nich mnóstwo zrobić użytku. Dlatego także osoby, jakie je przygotują są zobligowane być wprawnie przygotowane do swojej funkcji.
Studenci, edukacja
Napisał: iStock
Źródło: iStock

Niewątpliwie warto powiększać swą wiedzę!

Bardzo dużo osób w Polsce legitymuje się wyższym wykształceniem. To w sumie świetna nowina, bo w końcu wykształcone społeczeństwo jest generalnie mądrzejsze, sprawiające, że kraj szybciej się rozwija gospodarczo. Jednakowoż ciężko nie pojąć, iż w XXI wieku typowe wykształcenie, a więc właśnie wyższe, to nadal zbyt mało! Zatem Polak, który nie chciałby za bardzo narzekać na własną karierę zawodową z pewnością powinien docenić choćby studia podyplomowe. Wiadomo - nadal studia magisterskie sporo mogą dać, zwłaszcza z renomowanych uniwersytetów, lecz no nie oszukujmy siebie samych: jeżeli pragniemy odpicować własne CV, tak czy siak powinniśmy mieć w nim coś więcej, niźli inni ludzie.
na szkoleniu
Napisał: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem odpowiednio zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?

Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych jest najwazniejszym wyznacznikiem powodzenia na rynku zatrudnienia. Występuje parę nieskomplikowanych metod na uczynienie własnego CV bardziej atrakcyjnym. Ważne, żeby uzyskanie nowej zdolności wiązało się ze zdobyciem odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu. Wiele szkoleń może być odbywane bezpłatnie dzięki dofinansowaniom z różnych instytucji – Unia Europejska nagminnie sotuje szkolenia seniorów, Urząd Pracy umożliwia darmową zmianę kwalifikacji osobom bezrobotnym, osoby już zatrudnione mogą ubiegać się o dofinansowanie przez swojego pracodawcę szkoleń rozwijających umiejętności potrzebne przy wykonywaniu zawodu.
sala na szkolenia
Napisał: Federation European Cyclists'
Źródło: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach zazwyczaj szukamy sal do wynajęcia i na co zwracać swoją uwagę przy wyborze tej najlepszej

Życie pisze najprzeróżniejsze scenariusze i właściwie każdy jest w stanie wymienić sytuacje, w których był zmuszony wynająć salę na rodzinną lub firmową imprezę. Niewielkie mieszkania w blokach okazują się niewystarczające w sytuacjach, gdy przychodzi czas na zorganizowanie większej imprezy rodzinnej, czyli na przykład przyjęcia z okazji urodzin dziecka. Z kolei instytucje potrzebują sal konferencyjnych, kiedy planują zorganizować ogólnokrajową konferencję. Zresztą takich przypadków można podawać bez liku, a za każdym razem należy kierować się odmiennymi kryteriami.
Szkolenie
Napisał: DRs Kulturarvsprojekt
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenia coachingowe - doskonały sposób na zwiększenie efektywności pracowników jak również osiągniecie zadowalającej sprzedaży

Realizacja precyzyjnie postawionego celu wymaga zaangażowania jak również właściwych umiejętności. Pragnąc korzystnie wpłynąć na efektywność sprzedawców niewątpliwie warto zapewnić im odpowiedni coaching, podczas którego pracownicy są w stanie nie tylko poznać interesujące techniki sprzedaży, ale również zwiększyć swoją pewność siebie. Szkolenia sprzedażowe są inwestycją, dzięki której możemy realizować zamierzone wyniki jak również korzystnie wpłynąć na rozwój firmy.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.