szkolenia
Napisał: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór jedynie rekomendowanych opcji

Doskonałą opcją dla firm okazują się profesjonalnie i, co najważniejsze, indywidualnie przygotowywane szkolenia tematyczne. Jeżeli chodzi o szkolenia zarządzanie jako główny temat spotkań cieszy się na rynku sporym zainteresowaniem. Wprowadzanie elastycznych i wypróbowanych rozwiązań do codziennej pracy okazuje się doskonałym wyjściem, dlatego z pomocy profesjonalistów korzysta dzisiaj wielu przedsiębiorców. Warto być doskonale zorientowanym w obszarze tego, co może nam dzisiaj zaoferować rynek.
Studenci, edukacja
Napisał: iStock
Źródło: iStock

Niewątpliwie warto powiększać swą wiedzę!

Wiele osób w Polsce może się pochwalić wyższym wykształceniem. To w sumie dobra nowina, no bo przecież wykształcone społeczeństwo jest generalnie mądrzejsze, powodujące, że kraj lepiej się rozwija pod względem ekonomicznym. Jednakowoż ciężko nie zrozumieć, iż w XXI wieku typowe wykształcenie, a więc właśnie wyższe, to w dalszym ciągu za mało! Zatem ten Polak, który nie chce za bardzo narzekać na swoją karierę pracowniczą z całą pewnością musi doceniać choćby studia podyplomowe. Jasne - ciągle studia magisterskie sporo są w stanie dać, szczególnie z renomowanych uniwersytetów, lecz no nie oszukujmy się: jeżeli chcielibyśmy odpicować własne CV, i tak powinniśmy mieć w nim coś trochę więcej, niźli szereg innych ludzi.
Mocne wejście Twojej firmy
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Czym jest ocena okresowa?

Od dawna już podwładni podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie praktykowano do tego celu rygorystyczne zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem szefów. Dzisiaj, aby uzyskać informacje na ile dobrze pracujemy opracowane zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza ułatwi menagerowi dokonać właściwej selekcji, ale także pochwalić tych najlepszych i odpowiednio ich mobilizować, inspirować.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.