gra edukacyjna dla dzieci
Napisał: Matt Lubonovic
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn dobrze jest kupić gry edukacyjne dla dzieci?

Zabawa sama w sobie jest dla każdego malucha wyjątkowo rozwijająca. Nie można sądzić, że to tylko stracony czas. Wręcz przeciwnie, w czasie zabawy dzieci uczą się swoich przyszłych ról społecznych, ćwiczą kreatywność oraz nawiązują interakcje z rówieśnikami. Rodzice powinni więc zadbać o to, żeby ich pociechy miały dostęp to zabawek bezpiecznych, które naprawdę będą dla nich stosownie rozwijające. Na teraźniejszym rynku szczególnie popularne są gry edukacyjne. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, tym samym można je zakupić w zasadzie dla maluchów w każdym wieku.
hulajnoga
Źródło: http://www.sport-shop.pl/

Zachęćmy nasze dzieci do ruchu

Zazwyczaj narzekamy na to, że nasze dzieci zamiast spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, to chcą siedzieć przed komputerem, lub telewizorem. Mimo wszystko nie ma co kłamać, że te dwa urządzenia podarują dużo więcej możliwości niż spacery po dworze, a co się z tym łączy są bardziej ciekawe dla maluchów i młodzieży. Bez wątpienia kiedy kupimy dobry sprzęt, który namówi je do wyjścia z domu, to chętniej będą to wykonywały, a co się z tym wiąże, także w ten sposób będą troszczyły się o własną kondycję fizyczną.
Klocki Lego
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Klocki lego - gwarancja udanej zabawy

Wszyscy wiemy, że jeśli dziecko lubi jakąś bajkę to ochoczo sięga po gry z bohaterami owej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że powstają ciągle kolekcje gadżetów związanych z filmami, których staż jest już dość długi. Mimo to na świecie nadal jest wielu fanów tych filmowych hitów i co najważniejsze wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Dzięki temu zapewne klocki lego gwiezdne wojny są, były i na sto procent będą jednymi z najczęściej wybieranych zestawów lego.
Świąteczne lego
Napisał: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Klocki lego - zabawki dla naszych pociech, które w kółko będą radować

Od lat klocki lego są bardzo popularną formą rozrywki. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i wiele czasu dzieci spędzały na układaniu tych klocków. Dziś klocki lego mają kolejne wersje. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Są to klocki, które są stworzone z myślą o wszystkich dzieciach, tych młodszych i tych starszych, chłopcach i dziewczynkach. Klocki lego chima pozwalają się świetnie bawić wszystkim maluchom.
klocki
Napisał: Marco Hazard - Некромант
Źródło: http://www.flickr.com

Klocki - super prezent dla naszego szkraba

Klocki lego to nie tylko tworzenie, czego tylko dusza zapragnie, co tylko wyobraźnia nam podsunie, klocki lego to serie, które nakierowują nas na to, co zbudować i o co walczyć, do takich serii zalicza się między innymi klocki lego castle. Fortece, które trzeba bronić przed smokami, księżniczki zamknięte w wieży, rycerze z mieczami, to istne szaleństwo które daje się wydobyć z lego castle. Niektórym ludziom wydaje się, że z klocków lego się wyrasta i trzeba im głośno powiedzieć, że są w błędzie. Każdy bez względu na wiek, jeżeli skończył sześć lat – granica ustalona, bo młodsze dzieci mogą nie do końca rozumieć istotę gry, na sto procent będą się świetnie bawili tworząc coraz to nowe konfiguracje z klocków lego.
Napisał: PLATU korepetycje

Koncepcja Gender, temat ostatnio często dyskutowany w mediach - czy warto toczyć boje?

Termin Gender, który po prostu znaczy płeć kulturową, jest przez niektóre środowiska w naszym kraju mocno demonizowany. Rozmowy na ten temat wywołują nadal dużo emocji. Moim zdaniem (i zdaniem wielu psychologów) widzi się problem tam gdzie go wcale nie ma.
Odkąd sięgam pamięcią dziewczynki nie tylko misie czy lalki stroiły w ubranka dla lalek, karmiły czy wkładały im do buzi smoczki. Również szły w ruch samoloty, rakiety czy też samochody zabawki.
lalka
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Które dodatki dla lalek zamówić dla córki?

Posiadając małą dziewczynkę musimy zastanowić się jakie zestawy akcesoriów dla lalek będą potrzebne jej lalkom. Na pewno przydałby się wózek.Najlepiej wspólnie z córeczką ustalić jakie zestawy akcesoriów dla lalek chciałaby posiadać.
Wyprawka niemowlaka
Napisał: Alphanova Bebe
Źródło: Alphanova Bebe

Dzięki gadżetom dla lalek małe dzieciaki mają okazję uczyć się życia dorosłych

Bajecznie barwne, wyglądające jak prawdziwe akcesoria dla dzieci, nie tylko bawią, lecz również uczą nasze córki jak zajmować się w przyszłości swoim własnym potomstwem.
Podczas gdy mamusia opiekuje się młodszym braciszkiem, jego starsza siostra może swoją mamę naśladować przy pomocy takich świetnych zabawek.
dziecko
Napisał: kala blankenship
Źródło: http://www.flickr.com

Wyprawka dla maleństwa

Co powinna zawierać wyprawka dla maluszka? Co może okazać się niezbędne, co pomocne a bez czego spokojnie możemy się obyć podczas opieki nad nim? Na rynku mamy bardzo dużo artykułów które mogą znacząco ułatwić życie dziecku i nam oraz pomóc w jego rozwoju.
rower
Napisał: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki

Pomysł na podarunek dla dzieciaka - rowerek

Większa część ludzi w obecnym świecie umie jeździć na rowerze i taki pojazd posiada. Od wielu lat utrzymuje się bowiem swoisty zwyczaj, według którego uczy się małe dzieci jazdy na rowerze. Jazdy na rowerze natomiast nie da się zapomnieć, także po wielu latach. Sztuki tej można uczyć już kilkuletnie pociechy, dając im oczywiście z początku modele dla nich przeznaczone, na przykład mające więcej kół.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.