mikołaj w przedszkolu
Źródło: flickr.com

Jeśli jesteś młodym wychowawcą w przedszkolu, lub posiadasz dziecko, które uczęszcza do placówki edukacyjnej, powinieneś zasięgnąć trochę wiedzy na temat Mikołajek.

Gdy nadchodzi czas bożonarodzeniowy, ogromną wesołość z oczekiwania i szykowania do świętowania czują małe dzieci. W takim okresie piszą listę życzeń do św. Mikołaja, mają nadzieję na wór prezentów, a ich najpoważniejszym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były posłuszne przez cały rok. Ważnym wydarzeniem jest Mikołaj w przedszkolu.
dziecko
Napisał: kala blankenship
Źródło: http://www.flickr.com

Wyprawka dla maleństwa

Czego potrzebuje mały człowiek? Co będzie niezbędne, co pomocne a bez czego spokojnie możemy się obyć w czasie opieki nad maleństwem? Na rynku mamy bardzo dużo artykułów które mogą znacznie ułatwić życie dziecku i nam oraz pomóc w rozwoju dziecka.
hulajnoga
Źródło: http://www.sport-shop.pl/

Zachęćmy nasze dzieci do ruchu

Często marudzimy na to, iż nasze dzieci zamiast spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, to wolą siedzieć przed komputerem, albo telewizorem. Jednak nie ma co kłamać, że te dwa urządzenia zaoferują znacznie więcej rozrywki niż spacery po dworze, a co się z tym łączy są bardziej ciekawe dla dzieci i młodzieży. Z pewnością kiedy kupimy dobry sprzęt, który zachęci je do wyjścia z domu, to chętniej będą to wykonywały, a co się z tym wiąże, też w ten sposób będą dbały o własną kondycję fizyczną.
strój robota
Napisał: North Charleston
Źródło: http://www.flickr.com

Stroje karnawałowe dla dziewczynek są obecnie zdecydowanie bardziej zróżnicowane

Każde dziecko lubi zabawę. Nie chodzi w tej kwestii wyłącznie o standardową zabawę przy pomocy różnych przedmiotów, ale o zabawę organizowaną w ramach jakiegoś wydarzenia. Rzecz jasna jest to sporadyczne, lecz dzieciom gwarantuje doskonałą rozrywkę i każde z nich chce ten okres spędzić jak najlepiej. Dzieci czekają z niecierpliwością na takie wydarzenia, a już niedługo będą przeprowadzane zabawy karnawałowe.
Zabawka Fisher Price
Napisał: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie zabawki są właściwe dla Twojego malucha na danym stopniu jego rozwoju?

Prawdopodobnie nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby o zabawkach. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i opracowane tak, aby wspierały i przyspieszały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu dawały mu wielką uciechę.
Świąteczne lego
Napisał: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Klocki lego - zabawki dla naszych pociech, które w kółko będą radować

Od bardzo długiego czasu klocki lego są bardzo popularną formą rozrywki. Każdy za dzieciaka chciał mieć klocki lego i pochłaniały ono sporo czasu wszystkich maluchów. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Te klocki są tworzone z myślą o wszystkich dzieciach, tych młodszych i tych starszych, chłopcach i dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.
zabawka z klocków Lego
Napisał: Fun Toy Den
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki edukacyjne przeznaczone dla naszych maluchów - krótka charakterystyka i przykłady

Nasze pociechy spędzają bawiąc się sporą część swojego dnia. Na początku każde dziecko wymaga dużo uwagi i naszego zaangażowania w zabawę. Z czasem, gdy maluchy dorosną, należy zachęcać je do samodzielnej zabawy. Warto zadbać o to, aby przedmioty, którymi dzieci się bawią, były jak najlepiej dobrane. Są to bowiem nie tylko rekwizyty, które mają za zadanie zapewnić im rozrywkę. Zabawki odgrywają niezmiernie ważną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także rozwijaniu osobowości dziecka. Za ich pomocą nasze maluchy poznają otaczający je świat.
zabawka na tle morza
Napisał: Kasadera
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiedni pomysł na prezent dla dzieci

Duża ilość rozwiązań w ramach zabawek, jakie proponowane są obecnie w sprzedaży przez czołowe firmy w kraju, zaskakuje z dnia na dzień coraz bardziej. Niesamowite możliwości, które ściśle związane są z zabawką jak klocki drewniane Janod, zauważyło już wielu rodziców. Przedstawiając swoim maluchom jedynie najwyższej jakości rozrywkę, oferujemy im wiele szczęścia. Markowe klocki mdrewniane to także znakomity pomysł na prezent dla naszego malucha, a święta już tuż, tuż!
dzieci
Napisał: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawa w przebieranie daje dziecku masę szczęścia

Maluchy kochają się przebierać, udawać kogoś innego, kochają chwile kiedy mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów z bajek oraz odgrywać sytuacje, które oni mieli. Dlatego właśnie tak wiele satysfakcji spowoduje im uczestnictwo w baliku i tak bardzo zależy im na dobrym wyborze własnego przebrania.

W jaki sposób kupować zabawki, żeby były one stosownie dobrane

Jak kupować zabawki, żeby były one bezpieczne. Zabawki dla dzieci umożliwiają radosne przeżycie dzieciństwa. Rodzice czynią zatem dużo, żeby dać swym pociechom zabawki, które będą je rozwijać jak i takie, które dadzą wiele niezapomnianych wrażeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.