karmienie dzieci
Napisał: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczy wspomagające odchować dziecko

Pojawienie się na świecie młodego członka rodziny, to oczywiście ogromne przeżycie. Przymiarki do przywitania w rodzinie malucha rozpoczynają się już na kilka tygodni naprzód. Młodzi rodzice rozmyślają nad imieniem dla potomka, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe oraz czy dadzą radę obowiązkom rodzicielskim. Ale równie ważne powinno być dla nich dopilnowanie tego, by maluszkowi już od pierwszych chwil życia nie zbywało niczego.
Święty Mikołaj
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon Bożonarodzeniowy tuż, tuż! Dlatego zadbaj o to, aby Twoje maleństwo w tym roku odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj

Zdecydowanej większości osób ostatni miesiąc w roku kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Mikołajkami. Nie ma na świecie maleństwa, które nie lubi dostawać prezentów i podarków. Wobec tego warto dowiedzieć się o czym marzy nasze maleństwo i co chciałoby dostać. Od wielu lat najbardziej popularne są mikołajki w przedszkolu. Jest to duża radość dla podopiecznych, którzy zdołają spotkać się i porozmawiać z autentycznym Świętym Mikołajem.
Halloween
Napisał: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Halloween - noc rozrywek przed dniem zadumy. Skąd tak rzeczywiście wywodzi się ten zwyczaj?

W noc przed Wszystkimi Świętymi, zgon rozpatruje się z przymrużeniem oka. 31 października to, wylansowane dzięki amerykańskim filmom, Halloween. Właśnie w USA celebruje się najhuczniej to święto, a jestono tak wykreowane, iż inne kraje podobnie zaczęły pożyczać tę tradycję. Ceremoniał ten nie jest jeszcze w Polsce tak popularny jak inne święta zza Oceanu, np. Walentynki.
vader
Napisał: Nestor Galina
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy bądź gadżety ci świeżo upieczeni, jak również ci doświadczeni rodzice najczęściej kupują w wirtualnych sklepach

Narzeczeni oczekujący narodzin potomka, zwłaszcza tego pierworodnego, okres 40 tygodni wykorzystać mają także na przygotowanie wyprawki. Ci bardziej zaradni zaczynają jeździć po galeriach o wiele za wcześnie, a inni kupują cały ekwipaż za pięć dwunasta. Chyba w najgorszej sytuacji są rodzice nowicjusze, gdyż dopiero zaczynają zbierać cenne doświadczenie, jak również muszą uczyć się na własnych błędach.
furby
Napisał: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki interaktywne – rzeczy, wyzwalające kreatywność

Pluszaki stały się codziennym przyjacielem naszych dzieci. Brak osoby na świecie, która w trakcie dzieciństwa nie miałabytowarzysza zabaw w kształcie misia albo laleczki. Osoby starszych pokoleń mają nieco inne wyobraźnia odnośnie zabawek – przedmioty z przed wielu lat nie produkowane były jako zmechanizowane i kolorowe tak jak dzisiejsze.
Lalka barbie
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Co interesującego wręczyć swojej chrześnicy?

Chrześnica powinna być przekonana, że jej chrzestni dbają o standard jej życia. Naturalnie chrzestni tak czy siak nie mogą sądzić, iż są bardzo ważni, szczególnie, iż obecnie funkcja rodziców chrzestnych jest czysto reprezentatywna, lecz i tak to nie znaczy, że jeżeli mamy już chrześnicę, nie możemy co jakiś czas najzwyczajniej sprawić jej prezentu. Z całą pewnością chrześnica bardzo doceni fakt, iż potrafimy dbać o nią. To na 100% pewne!
dziecko
Napisał: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Różne typy zabawek

Różne zabawki są czymś, co dla każdego dziecka jest najważniejszą rzeczą na świecie. Dzięki nim dzieciństwo upływa pod znakiem szczęśliwości, która musi być zapewniona przez każdego z rodziców. Zabawki fisher price to zdaniem gro ekspertów, zabawki, które będą w stanie zagwarantować każdemu dziecku wiele radości. Warto sobie zatem zadać mniejszy lub większy trud, aby je zdobyć. Niestety wielu rodziców niejednokrotnie dokonują niewłaściwych wyborów, jeżeli chodzi o zakup zabawek dla dzieci. Dość często kupują takie, które mają je ciekawić na tyle, aby mieć czas dla siebie. Stąd też dziecko bardzo, bardzo często otrzymuje gry komputerowe, które mogą być dla niego dużym zagrożeniem.
lalka
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Które dodatki dla lalek zamówić dla córki?

Posiadając małą dziewczynkę musimy zastanowić się jakie zestawy akcesoriów dla lalek będą potrzebne jej lalkom. Na pewno przydałby się wózek.Najlepiej wspólnie z córeczką ustalić jakie zestawy akcesoriów dla lalek chciałaby posiadać.
Gry planszowe
Napisał: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Jak rozwijać własne dziecko?

Założę się o niemalże każde pieniądze, że jeżeli masz dziecko, to pragniesz, aby rozwijało się ono ze wszech miar szybko, w pozytywny sposób wyróżniało się spośród innych. I ja to bardzo dobrze rozumiem! Jednakowoż prawda jest taka, że bardzo często nie mamy większego pojęcia co należy takiego robić, aby nasze dziecko solidnie się rozwijało. Według mnie warto poświęcać dziecku możliwie jak najwięcej wolnego czasu, bo to sprawia, że będzie szybciej się rozwijać. Naturalnie zakładam z góry, iż jesteś wzorem do naśladowania...
zabawki
Napisał: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Zdecydowanie każdy rodzic świetnie wie, jak bardzo istotny jest właściwy rozwój jego pociechy

Chyba każdy rodzic doskonale wie, jak niezwykle istotny jest prawidłowy rozwój jego dziecka już od pierwszych lat. Aby najlepiej zadbać o to, by dziecię rozwijało się dobrze, bez wątpliwości konieczne jest sprawdzanie, jakiego rodzaju zabawkami bawi się dziecko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.