Wspaniała zabawa i najlepsza jakość za normalną cenę

Chyba nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są cudownie kolorowe, ciekawe i zbudowane tak, by ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu przekazywały mu wielką uciechę.
pluszowe zabawki
Napisał: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności. Ulubionym przez dzieci produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zająć zabawą malucha przez dłuższy okres. Albowiem to przecież w trakcie zabawy nasza pociecha opanuje naukę liczb a także rozpoznawania kształtów i kolorów. Maluch ma obowiązek wetknąć do odpowiednich otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę śmieje się, informuje jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry. Polecam: pastelove.eu/pl/c/grzechotki%2C-gryzaki/95.

Inne artykuły

Z jakich przyczyn dobrze jest kupić gry edukacyjne dla dzieci?

gra edukacyjna dla dzieci
Napisał: Matt Lubonovic
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa sama w sobie jest dla każdego malucha wyjątkowo rozwijająca. Nie można sądzić, że to tylko stracony czas. Wręcz przeciwnie, w czasie zabawy dzieci uczą się swoich przyszłych ról społecznych, ćwiczą kreatywność oraz nawiązują interakcje z rówieśnikami. Rodzice powinni więc zadbać o to, żeby ich pociechy miały dostęp to zabawek bezpiecznych, które naprawdę będą dla nich stosownie rozwijające. Na teraźniejszym rynku szczególnie popularne są gry edukacyjne. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, tym samym można je zakupić w zasadzie dla maluchów w każdym wieku.


Wygrywa wesołe utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki to niejedynie zabawki. To także wyposażenie dla naszego niemowlaka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Sprezentujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Gdy obserwujemy, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce dobrać kwadrat do trójkątnego otworu, nie ingerujmy, aby zaprezentować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także zaobserwujemy interesujące modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły propozycji: pastelove.eu/pl/c/zabawki-drewniane/62
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.