Wspaniała zabawa i najlepsza jakość za normalną cenę

Chyba nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są cudownie kolorowe, ciekawe i zbudowane tak, by ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu przekazywały mu wielką uciechę.
pluszowe zabawki
Napisał: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności. Ulubionym przez dzieci produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zająć zabawą malucha przez dłuższy okres. Albowiem to przecież w trakcie zabawy nasza pociecha opanuje naukę liczb a także rozpoznawania kształtów i kolorów. Maluch ma obowiązek wetknąć do odpowiednich otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę śmieje się, informuje jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry.uwagi z witryny prywatna w Warszawie (przejdź)Polecam: wesołe utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki to niejedynie zabawki. To także wyposażenie dla naszego niemowlaka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Sprezentujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Gdy obserwujemy, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce dobrać kwadrat do trójkątnego otworu, nie ingerujmy, aby zaprezentować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także zaobserwujemy interesujące modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły propozycji:


Inne artykuły

Akcesoria dla dzieci umożliwiają zadbać o ich bezpieczeństwo

Łóżeczko dziecięce
Napisał: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Każde dziecko lubi się bawić. Jednak w sytuacji niemowląt albo dzieci, które uczą się podstawowych czynności, kojec jest doskonałym rozwiązaniem. Głównie można tam bezpiecznie zamieścić dzieci, poprzez co rodzice mogą w tym czasie nie tylko zająć się maleństwem, lecz też wykonywać wiele innych zadań, gdyż kojec dla dziecka doskonale chroni dziecko przed wszelkimi zagrożeniami, które przejawiają się w domu.

To firma, która od wielu lat plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada niezliczoną ilość ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy się nie znudzi, posiadają wiele możliwości np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Posiadają piękne, żywe kolory i oryginalne projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.
2022/11/29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.