Klocki - super prezent dla naszego szkraba

Klocki lego to nie tylko tworzenie, czego tylko dusza zapragnie, co tylko wyobraźnia nam podsunie, klocki lego to też pudełka z przygotowanym scenariuszem, pokazują, co trzeba złożyć i o co chodzi w tej serii klocków, do takich serii zalicza się między innymi klocki lego castle. Fortece, które trzeba bronić przed smokami, księżniczki zamknięte w wieży, rycerze z mieczami, to niesamowita akcja, którą daje się wydobyć z lego castle. Niektórym ludziom wydaje się, że z klocków lego się wyrasta jednak warto im dać do zrozumienia, że są w błędzie. Każdy bez względu na wiek, jeżeli skończył sześć lat – dolna granica jest określona ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych, na sto procent będą się świetnie bawili tworząc coraz to nowe konfiguracje z klocków lego.
klocki
Napisał: Marco Hazard - Некромант
Źródło: http://www.flickr.com
DOBRY POMYSŁ NA PODAREK

Inne artykuły

Klocki lego - zabawki dla naszych pociech, które w kółko będą radować

Świąteczne lego
Napisał: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Od bardzo długiego czasu klocki lego są bardzo popularną formą rozrywki. Każdy za dzieciaka chciał mieć klocki lego i wiele czasu dzieci spędzały na układaniu tych klocków. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Pojawiły się na przykład klocki lego chima. Te klocki są stworzone z myślą o wszystkich dzieciach, tych młodszych i tych starszych, chłopcach i dziewczynkach. Klocki lego chima pozwalają się świetnie bawić wszystkim maluchom.


Kiedy nie wiemy, co sprezentować naszym pociechom na prezent i w dodatku mamy trójkę dzieci w różnym wieku możemy mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. W czasach, gdy powinniśmy szanować każdy grosz kupowanie pociechom jakiejkolwiek zabawki, byleby tylko im coś kupić jest nierozsądne. W dodatku dziecko i tak nie będzie się bawiło kolejnym samochodzikiem czy osiemnastą lalką. Dobrze jest wtedy pomyśleć o klockach lego. Jeżeli mamy i córkę i synka, wtedy na pewno świetnym prezentem będą klocki lego castle. Dzieci będą musiały razem stworzyć zamek, chronić, albo ratować księżniczkę. Razem na pewno dadzą radę wygrać ze smokami.

Klocki lego
Napisał: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
W dodatku, jeżeli będziemy mieli ochotę sami będziemy mogli przyłączyć się do dzieci i się z nimi pobawić. Wspólne układanie klocków lego to naprawdę fajna zabawa. W dodatku można kupować dzieciom, co jakiś czas inne serie klocków lego. Nasze pociechy będą mogły rozwijać swoje zdolności manualne, ale tez kreatywnie łączyć niepowiązane ze sobą serie. Klocki lego to świetna zabawka, która będzie idealnym prezentem i dla chłopców i dla dziewczynek. Nieważne czy to z okazji urodzin czy na Boże Narodzenie warto przemyśleć zakup tego typu zabawki, zamiast znowu ładować pieniądze w rzecz, która dziecka w żadne sposób nie rozwinie. Kupowanie kolejnej bajki na DVD też nie należy do najlepszych pomysłów. Dobrze, żeby dziecko przestało siedzieć przed telewizorem czy komputerem i zaczęło działać z wyobraźnią. Klocki lego to świetny sposób na ciekawe spędzenie kilku godzin
.
2014/06/05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.