Co za zabawka jest najlepsza dla małej dziewczynki?

Zabawki są świetnym wyjściem na zajmowanie czasu dzieci. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć wydaje się być tylko rzeczą – jest metodą kształtującą kreatywność, hobby oraz inteligencję naszego dziecka. Dodatkowo ma duży wpływ na osobowość i kształtuje poczucie estetyki. Najważniejsze zastosowanie lalek z perspektywy psychologii jest wpojenie w młodej osobie poczucia obowiązku, szacunku względem ludzi i dbania o własne przedmioty.
lalka
Napisał: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór właściwej zabawki jest więc ważną funkcją. Ciężkim wyzwaniem jest więc połączenie swoich własnych chęci w wyborze zabawki z chęciami jakie wyraża pociecha. Standardowa Barbie może okazać się dla współczesnego dziecka towarem już niemodnym. Jeśli chodzi o popularność można wskazać kilka modeli, którymi dziewczynki ostatnio bawią się najchętniej.

Monster High
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo popularne stały się ostatnimi czasy zabawki z kolekcji Monster High. Są to lalki zupełnie odmienne przez ich ciekawy wygląd. Lalki są postaciami zaprojektowanymi na wzór sławnych postaci grozy takich jak Dracula, Mumia czy wilkołaki. Seria to historia o lalkach, będącymi przyjaciółkami ze szkoły. Każda z lalek ma inne zainteresowania oraz ulubiony szkolny przedmiot, dlatego też każda dziewczynka ma możliwość wyboru swej najbardziej lubianej postaci. Lalki te pomagają naszemu maluchowi pozbyć się całkowicie zbędnych lęków, które powiązane zostały z postaciami grozy. Jedną z najbardziej popularnych zabawek z kolekcji Monster High (zobacz lalkę Monster High na stronie ceneo.pl) stała się Skelita Calaveras – lalka, której ulubionym atrybutem stał się notesik w którym zapisuje każdy dzień. Jest ona najczęściej z notesem i piórem, co sprawia, że Twoje dziecko również może zajmować się notowaniem oraz rozwijaniem nauki pisania. Pełna nazwa artykułu brzmi Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Kolejna lalka z upiornej serii to Lalka (lalka dla czterolatki) Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to lalka nazywająca się Rochelle Goyle – lalka podróżniczka posiadająca w zestawie dziennik oraz strój podróżny.


Inne artykuły

Z jakich przyczyn dobrze jest kupić gry edukacyjne dla dzieci?

gra edukacyjna dla dzieci
Napisał: Matt Lubonovic
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa sama w sobie jest dla każdego malucha wyjątkowo rozwijająca. Nie można sądzić, że to tylko stracony czas. Wręcz przeciwnie, w czasie zabawy dzieci uczą się swoich przyszłych ról społecznych, ćwiczą kreatywność oraz nawiązują interakcje z rówieśnikami. Rodzice powinni więc zadbać o to, żeby ich pociechy miały dostęp to zabawek bezpiecznych, które naprawdę będą dla nich stosownie rozwijające. Na teraźniejszym rynku szczególnie popularne są gry edukacyjne. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, tym samym można je zakupić w zasadzie dla maluchów w każdym wieku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.