Zabaw swoją pociechę

Napisał: timsamoff
Opieka nad maluchem to nie bułka z masłem. Kłopoty pojawiają się na wielu etapach żywota malucha – dotyczą tego, jak odżywiać, dobierać ubrania i jak wychowywać. Wielu rodziców też nie ma pojęcia, jakie zabawki podpasują pociesze. W moim tekście postaram się służyć radą i przedstawić wam kilka ciekawych propozycji, na które należy spojrzeć rozglądając się po sklepie z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych potomków. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.

Lalki monster high mocno różnią się tematyką od klasycznych Barbie. Sportretowani zostali w formie lalek trochę straszni uczniowie z wyjątkowej szkoły średniej dla „potworów”. Zabawki zostały intrygująco zaprojektowane i utrzymane w ciekawej palecie barw. Lalki zostały oczywiście przeznaczone dla kobietek w wieku ponad dziesięć lat. Do pakietu można dołączyć także klimatyczne akcesoria – np. pamiętniki i plany lekcji. Lalki monster high są niesamowicie trendy, zatem nie zdziw się, jak twoja córeczka sama poprosi cię o taki prezent.

Niedużą panienkę uradują bez wątpienia mebelki dla dzieci, perfekcyjnie pasujące do każdego typu lalek. Dziecko pokocha szansę przystrojenia własnego mieszkanka. Taka zabawa skutecznie stymuluje kreatywność, co przyda się w przyszłości.

Napisał: Plast Team i LEGO ®
Lego Dino to tegoroczna idea od słynnego fabrykanta klocków. Jak podpowiada nazwa klocków, leitmotivem zestawów zostały dinozaury. Twoje dziecko pomoże zespołowi naukowców w chwytaniu dinozaurów. To idealna szansa dla malucha, by dowiedział się trochę o tych prehistorycznych potworach – taka wiedza przyda się z pewnością w szkole. Zabawki Lego Dino efektywnie pobudzą twórczość i inteligencję malucha. W punktach firmowych nabędziesz również inne pakiety, np. z The Lord of the Rings albo serii Star Wars.

Inne artykuły

Które zabawki dziecięce mogą być pomocne w nauce?

klocki magnetyczne
Źródło: flickr.com
Dzieci muszą się bawić, w końcu właśnie po to rodzą się dzieciaki! Jednakowoż w wielu przypadkach jest tak, że rodzice pragną tak jakby, aby po prostu ich pociecha tak jakby nie tylko się bawiła, ale także w dużym stopniu powiększała własny intelekt. I na całe szczęście są tego typu rozwiązania, dzięki to którym wreszcie będziemy mieli okazję rzec, że nasze dziecko może się rozwijać szybciej, niż rówieśnicy. Świetnie, iż tak naprawdę są takowe rozwiązania, bo fakty są takie, że każdy rodzic chciałby tego co najlepsze dla swojego dziecka. Na pewno godne zainteresowania są klocki magnetyczne geomag - świetna jakość!


Kolejną renomowaną opcją są zabawki matchbox. Mali faceci ubóstwiają kolorowe samochody i pojazdy, dlatego możesz mieć pewność, że będą wiele dni bawić się takim zakupem. Spraw swojemu maluchowi zabawkowy radiowóz, a radość jego będzie wielka.
Źródło: Krainazabawy.pl
2018/07/12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.