Na co zwrócić uwagę wybierając zabawki dla malucha

Kiedy wejdziemy do sklepu z zabawkami dla najmłodszych, po chwili ogarnia nas przerażenie, w jaki sposób poradzić sobie ze odnalezieniem tej wymarzonej przez nasze maleństwo zabawki. Osobom, które nie posiadają dzieci, a pragną sprawić prezent siostrzeńcowi, w tym zalewie produktów w sklepach jest dwa razy gorzej. Tu już nie ma innego wyjścia, jak tylko polegać na wprawionej pani za ladą lub też w przypływie desperacji poprosić o radę rodzica, który właśnie wybrał się ze swoją pociechą po kupno jakiegoś super modnego wozu strażackiego, wyjątkowo przytulaśnej maskotki albo też najnowszej lalki. Aby trochę uprzyjemnić zakupy polecamy kilka rzeczy, bez których obecnie wasze dziecko nie będzie mogło się obejść. Dlatego kochani rodzice, wyciągajcie torebki, oto przed Wami dziecięcy niezbędnik, który bije rekordy popularności w sklepach w całej Polsce.
Zanim jednak pociecha opuści rodzinne gniazdo, czeka nas jeszcze długa i ciężka droga, aby odpowiednio wychować małego człowieka. Rzecz jasna, każdy młody rodzic z pewnością przestudiował przed porodem dzidziusia całe tomy przeróżnych książek i wydaje mu się, że posiadł kompletną wiedzę o wychowaniu malucha. Jak często teoria przegrywa z praktyką! Wychodzi na to, że najkorzystniej zdać się na własny instynkt.

zabawka
Napisał: JD Hancock
Źródło: http://www.flickr.com
Musisz swojemu maluchowi sprawić ciekawe zabawki edukacyjne. Czym się takie zabawki cechują? Przede wszystkim tym, że potrafią połączyć rozrywkę ze stymulacją intelektu. Nie kupuj dziecku głupawych figurek postaci z bronią. Sprezentuj mu raczej parę pudełek prostych klocków, z których maluszek będzie mógł stworzyć co tylko zapragnie. Zabawa z klockami mocno rozwija umysł - potężnie ćwiczy regiony umysłu, które odpowiadają za pracę wyobraźni oraz talenty manualne. Wiele eksperymentów naukowych dowiodło, że dojrzali ludzie, którzy za dzieciaka cieszyli się klockami, legitymują się o wiele potężniejszą inteligencją i wyobraźnią od tych dorosłych, którym leniwi rodzice odpalali głupawe bajki w tv.

Napisał: VTech
Ale możemy poszukać pomocy. W odpowiednim rozwoju naszych maluchów mogą nam pomóc interaktywne zabawki. Istnieje już wielka liczba firm, które zdecydowały się działać właśnie w tym kierunku. Jest to, jak możemy zaobserwować, idealny pomysł na biznes. Rodzice zgodzą się na wszelkie ofiary, także w formie pieniężnej, by zapewnić swoim pociechom najlepszą przyszłość. A kiedy zabawki naprawdę spełniają swoją funkcję, to powodzenie gwarantowane.

Dopełnieniem tej listy muszą być Dumel Discovery, zabawki Dumel Discovery - Sklep Linkbaby. Bez tej zabawki żaden dziecięcy pokoik nie będzie kompletny. Miękkie materacyki, tworzą idealne miejsce do hasania po podłodze. Maty edukacyjne dotrzymują towarzystwa dziecku od pierwszych tygodni życia. Prawidłowo dopasowana, stymuluje zmysły dziecka. Dzięki umieszczonym światełkom zwierzątkom, melodyjkom, maluch edukuje się już od początku.

Zabawek na rynku mamy niezliczoną ilość. Ważne, aby kupować je w sposób inteligentny.


Inne artykuły

Które zabawki wpłyną na rozwój naszego dziecka?

zabawki konstrukcyjne
Napisał: Vasile Cotovanu
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy najprężniej rozwija się istota ludzka? Naturalnie we wczesnym dzieciństwie! Zatem to znaczy, że głównym zadaniem każdego z rodziców powinno być zapewnienie własnej dumie idealnych warunków do rozwoju. Intelektualnego, ale również ruchowego. Trudne do zrealizowania to zadanie, jakby nie patrzeć wyłącznie spłodzenie dziecka jest łatwe, bo cała reszta jest dużo cięższa. Wielu rodzicom na nieszczęście wychowanie pociechy wychodzi mocno przeciętnie, ciężko zatem nie chcieć pogratulować tym rodzicom, którym ta sztuka świetnie się udaje.
2014/01/23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.