furby
Napisał: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki na topie

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu pragniesz sprawić przyjemność osobie, którą darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
Klocki LEGO
Napisał: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki dziecięce, które się stały przyczynkiem do poznania wielu praw jakie rządzą dorosłym życiem

Prawie każdy, jako małe dziecko miał okres, gdy koniecznie chciał być księciem, a rycerze okupowali najlepsze miejsca na półce z zabawkami. U niektórych ten okres trwał bardzo krótko i szybko przechodził w zainteresowanie dinozaurami lub samolotami, u innych trend utrzymywał się bardzo długo, przechodząc przez kolejne stadia rozwoju, na przykład książeczki, figurki z plastiku, klocki lego castle lub podobne klocki o tematyce zamkowej, na filmach historycznych niekiedy skończywszy.
zabawki
Napisał: Richard, enjoy my life!
Źródło: http://www.flickr.com

Co należy tak naprawdę wiedzieć odnośnie zabawek dziecięcych?

Chcę przypomnieć, że absolutnie każde dziecko uwielbia zabawki. Przecież zabawki są nieodzownym elementem wieku dziecięcego. Jednak prawda jest taka, iż naturalnie upraszczając, aktualnie dzieci bardzo często mają wielkie wymagania. Czyli chodzi w tym momencie o to, aby kupić te zabawki, które pod każdym względem są fajne. Nie tak dawno temu kupiłem dla własnego chrześniaka kilka zabawek - był zadowolony. To bardzo miłe, gdy dorosły może dostrzec uśmiech na twarzy dziecka. A nie jest powiedziane, że owe zabawki muszą być w automatyczny sposób ogromnym wydatkiem finansowym!
Balon, imprezy
Napisał: missy-e
Źródło: http://www.sxc.hu

Zorganizowane imprezy dziecięce

W rozwoju pociechy dobrze warto zwrócić uwagę na zabawę dziecka. Gdy malec zaczyna pozyskiwać umiejętności konieczne do swojego dalszego wartościowego rozwoju, zdecydowanie dobrze jest uczcić go ciekawymi urodzinami. Każdy rodzic prędzej czy później staje przed wyzwaniem, jakim jest przygotowanie imprezy, takich jak na przykład kinderbal, mini sylwester albo urodziny dla dzieci.
Klocki lego do zabawy
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Pomysł na prezent dla dziecka

Klienci cenią profesjonalizm oraz szczególne zróżnicowanie, z jakim aktualnie wychodzi do nich producent. Pragnie on, by każda propozycja zestawu klocków lego była na znakomity poziomie. Wybierając lego hobbit, można być pewnym dostarczenia dziecku rozrywki na najwyższym poziomie. Warto zwracać uwagę na nowe propozycje, bo wywierają one szczególne wrażenie na użytkownikach. Wysoki poziom, niezwykła funkcjonalność oraz pełne zaawansowanie to cechy niezaprzeczalnie przemawiające za zakupem.
Dziecko i zabawa
Napisał: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com

Prawidłowy rozwój swojego malucha to w XXI wieku podstawa! Zatroszcz się o to sama!

Są rodzice, którzy na pewno niezmiernie przesadzają. A więc na przykład podsyłają własne dziecko na zbyt dużo najróżniejszych zajęć, co sprawia, że dziecko jest przemęczone. W końcu tylko sama szkoła i odrabianie prac domowych zajmują sporo życia! A trzeba jeszcze dodać język angielski, basen, rytmikę, itp. Zatem najpoważniejsza rada dla każdego z rodziców: w żadnym razie nie można przesadzić ze zbyt dużymi wymaganiami wobec swojego dziecka, bo potem mogą być spore problemy.
Napisał: KEEN

Szukamy oszczędności na akcesoriach typowo dziecięcych

Co łączy niemalże wszystkie nowoczesne i bogate państwa na naszym świecie? Na pewno bardzo duży spadek ilości urodzin dzieciaczków. Dlaczego demografia jest aktualnie na słabym poziomie? Pewnie przyczyn jest od zatrzęsienia, jednakowoż głównie chodzi o finanse. Choć oczywiście kwestie mentalne również są warte zaznajomienia się. Jednakże w przypadku owego artykułu warto bardziej się skupić na finansach.
gra dla dzieci
Napisał: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Radość i edukacja

Obecnie najmłodsi mają wiele opcji rozrywki. Nad zabawkami i kompletami do gier pracują doskonali specjaliści. Za ich pomocą stają się one jeszcze w większym stopniu wciągające. Współczesne gry posiadają też zaawansowany potencjał, jeżeli chodzi o edukację. Maluch może swawoląc nabywać kolejnych zdolności i informacji. Wszystko to w duchu beztroskiej frajdy. Dziś gry edukacyjne dla dzieci są tak pociągające, że nieraz są bardziej popularne, niż "zwyczajne" gry.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle polskie dzieci mają aktualnie tak sporo interesujących sposobów spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem nieco się napisze. Na dobry początek powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn w żadnym razie nie można ciągle bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Granie razem to coś niesamowitego!

Istnieje dużo interesujących form spędzenia czasu z własnymi najbliższymi, znajomymi, itp. Wiadomo: tylko wyobraźnia nas blokuje. Jednakowoż możliwości tego tekstu są mocno ograniczone, zatem czymś bardzo trudnym jest wypisanie nawet kilkunastu interesujących sposobów spędzania własnego życia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.