lalki Monster High
Napisał: Malik Bagci
Źródło: http://www.flickr.com

Co za zabawka jest najlepsza dla małej dziewczynki?

Zabawki są najlepszym sposobem na zajmowanie czasu dziecka. Nie to jest jednak najważniejsze. Zabawka – mimo, że jest tylko przedmiotem – okazuje się być kształtującą wyobraźnię, hobby oraz możliwości intelektualne naszej pociechy. Oprócz tego wpływa na na osobowość oraz kreuje wyczucie piękna. Najważniejsze zastosowanie lalek z perspektywy psychologii jest wykreowanie w naszym dziecku poczucia odpowiedzialności, szacunku względem ludzi oraz dbałości o własne rzeczy.
furby
Napisał: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki interaktywne – rzeczy, wyzwalające kreatywność

Pluszaki stały się codziennym przyjacielem naszych dzieci. Brak osoby na świecie, która w trakcie dzieciństwa nie miałabytowarzysza zabaw w kształcie misia albo laleczki. Osoby starszych pokoleń mają nieco inne wyobraźnia odnośnie zabawek – przedmioty z przed wielu lat nie produkowane były jako zmechanizowane i kolorowe tak jak dzisiejsze.
Lalka barbie
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Co interesującego wręczyć swojej chrześnicy?

Chrześnica powinna być przekonana, że jej chrzestni dbają o standard jej życia. Naturalnie chrzestni tak czy siak nie mogą sądzić, iż są bardzo ważni, szczególnie, iż obecnie funkcja rodziców chrzestnych jest czysto reprezentatywna, lecz i tak to nie znaczy, że jeżeli mamy już chrześnicę, nie możemy co jakiś czas najzwyczajniej sprawić jej prezentu. Z całą pewnością chrześnica bardzo doceni fakt, iż potrafimy dbać o nią. To na 100% pewne!
dziecko
Napisał: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Różne typy zabawek

Różne zabawki są czymś, co dla każdego dziecka jest najważniejszą rzeczą na świecie. Dzięki nim dzieciństwo upływa pod znakiem szczęśliwości, która musi być zapewniona przez każdego z rodziców. Zabawki fisher price to zdaniem gro ekspertów, zabawki, które będą w stanie zagwarantować każdemu dziecku wiele radości. Warto sobie zatem zadać mniejszy lub większy trud, aby je zdobyć. Niestety wielu rodziców niejednokrotnie dokonują niewłaściwych wyborów, jeżeli chodzi o zakup zabawek dla dzieci. Dość często kupują takie, które mają je ciekawić na tyle, aby mieć czas dla siebie. Stąd też dziecko bardzo, bardzo często otrzymuje gry komputerowe, które mogą być dla niego dużym zagrożeniem.
Świąteczne lego
Napisał: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Klocki lego - zabawki dla naszych pociech, które w kółko będą radować

Od lat klocki lego cieszą się ogromna popularnością. Wszystkie dzieci zawsze chciały mieć klocki lego i wiele czasu dzieci spędzały na układaniu tych klocków. Dziś klocki lego są nadal produkowane i ciągle powstają nowe serie z różnymi historiami. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Te klocki są tworzone z myślą o wszystkich dzieciach, tych młodszych i tych starszych, chłopcach i dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim pociechom.
Zabawka Fisher Price
Napisał: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie zabawki są właściwe dla Twojego malucha na danym stopniu jego rozwoju?

Pewnym jest, iż nie istnieje rodzic, który nie słyszałby o firmie stworzonej z myślą o dzieciach. Są nadzwyczajnie kolorowe, podsycające ciekawość naszego malucha i zbudowane tak, aby ułatwiały i pobudzały rozwój dziecka, doskonaliły jego zdolności manualne i aby bezpośrednio przynosiły mu wielką uciechę.
Wyprawka niemowlaka
Napisał: Alphanova Bebe
Źródło: Alphanova Bebe

Dzięki gadżetom dla lalek małe dzieciaki mają okazję uczyć się życia dorosłych

Niezwykle barwne, wyglądające jak miniaturki rzeczywistych akcesoriów dla niemowląt, nie tylko bawią, również uczą małe dziewczynki jak zajmować się w przyszłości swoim własnym oseskiem.
W czasie gdy mama zajmuje się młodszym rodzeństwem, jego starsza siostrzyczka może swoją mamę naśladować przy pomocy takich świetnych zabawek.
Zabawka Furby
Napisał: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com

Furby jako hit na rynku

Czym charakteryzuje się zabawka Furby, pytają zaciekawieni rodzice? Jej możliwości są wręcz bezgraniczne, więc tak bardzo podoba się maluchom. Najczęściej można też przyłapać rodzica na zabawie Furbym. Kolejnych cech charakteru zabawka nabiera podczas jej użytkowania, więc idealne podejście może ukształtować to, jaka się stanie. Niesamowite właściwości Furbiego to nie jedyna zaleta atut tej interaktywnej maskotki. Jej ukształtowana z naszą pomocą osobowość może zaowocować piękną, obopólną przyjaźnią na długi czas.
lalka
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Które dodatki dla lalek zamówić dla córki?

Posiadając małą dziewczynkę musimy zastanowić się jakie zestawy akcesoriów dla lalek będą potrzebne jej lalkom. Na pewno przydałby się wózek.Najlepiej wspólnie z córeczką ustalić jakie zestawy akcesoriów dla lalek chciałaby posiadać.
Gry planszowe
Napisał: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Jak rozwijać własne dziecko?

Założę się o niemalże każde pieniądze, że jeżeli masz dziecko, to pragniesz, aby rozwijało się ono ze wszech miar szybko, w pozytywny sposób wyróżniało się spośród innych. I ja to bardzo dobrze rozumiem! Jednakowoż prawda jest taka, że bardzo często nie mamy większego pojęcia co należy takiego robić, aby nasze dziecko solidnie się rozwijało. Według mnie warto poświęcać dziecku możliwie jak najwięcej wolnego czasu, bo to sprawia, że będzie szybciej się rozwijać. Naturalnie zakładam z góry, iż jesteś wzorem do naśladowania...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.