vader
Napisał: Nestor Galina
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy bądź gadżety ci świeżo upieczeni, jak również ci doświadczeni rodzice najczęściej kupują w wirtualnych sklepach

Narzeczeni oczekujący narodzin syna, szczególnie tego pierwszego, czas 40 tygodni wykorzystać mają również na kupienie wyprawki. Ci najbardziej przezorni zaczynają jeździć po sklepach o wiele za wcześnie, a inni kupują cały ekwipaż za pięć dwunasta. Bodajże w najgorszej sytuacji są rodzice debiutanci, gdyż dopiero zaczynają zbierać bardzo przydatne doświadczenie, jak również muszą uczyć się na swoich błędach.
Halloween
Napisał: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Halloween - noc rozrywek przed dniem zadumy. Skąd tak rzeczywiście wywodzi się ten zwyczaj?

W noc przed Wszystkimi Świętymi, śmierćtraktuje się z przymrużeniem oka. 31 października to, wylansowane dzięki amerykańskim filmom, Halloween. Dokładnie w USA celebruje się najhuczniej to święto, a zostałoono tak wylansowane, iż inne kraje również zaczęły zapożyczać tę tradycję. Obrządek ten nie jest jeszcze w Polsce tak jak inne święta zza Oceanu, np. Walentynki.
Święty Mikołaj
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon Bożonarodzeniowy tuż, tuż! Dlatego zadbaj o to, aby Twoje maleństwo w tym roku odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj

Zdecydowanej większości ludzi ostatni miesiąc w roku kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Mikołajkami. Nie ma na świecie maleństwa, które nie lubi otrzymywać prezentów i podarunków. Wobec tego warto dowiedzieć się o czym marzy nasze dziecko i co pragnęłoby dostać. Od wielu lat najbardziej powszechne są mikołajki w przedszkolu. Jest to ogromna radość dla podopiecznych, którzy mogą spotkać się i pogadać z istniejącym Świętym Mikołajem.
mikołaj w przedszkolu
Źródło: flickr.com

Jeśli jesteś młodym wychowawcą w przedszkolu, lub posiadasz dziecko, które uczęszcza do placówki edukacyjnej, powinieneś zasięgnąć trochę wiedzy na temat Mikołajek.

Gdy zbliża się okres bożonarodzeniowy, ogromną radość z oczekiwania i przygotowań do świąt czują najmłodsze dzieciaki. W tym okresie wysyłają list do św. Mikołaja, liczą na worek podarunków, a ich najpoważniejszym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były grzeczne przez cały rok. Wielkim wydarzeniem jest Mikołaj w przedszkolu.
lego super heroes - Thor
Napisał: Christopher Chong
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomite zabawki dla dzieci – obecnie również w świecie DC Comics

Wiele zabawek, jakie są znane od dawna i wspominane z rozrzewnieniem są rozwijane do dziś. Świetnym tego przykładem są przeróżne komplety Lego, które są również w dzisiejszych czasach bardzo cenione i rekomendowane jako jedne z najciekawszych zabawek dla dzieci. Ich atutem jest nie wyłącznie ogromna ilość możliwości – wzmacniająca kreatywne myślenie – ale także wspaniały wygląd oraz uniwersalny design.
Klocki LEGO
Napisał: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki dziecięce, które się stały przyczynkiem do poznania wielu praw jakie rządzą dorosłym życiem

Prawie każdy, jako małe dziecko miał okres, gdy koniecznie chciał być księciem, a rycerze okupowali najlepsze miejsca na półce z zabawkami. U niektórych ten okres trwał bardzo krótko i szybko przechodził w zainteresowanie dinozaurami lub samolotami, u innych trend utrzymywał się bardzo długo, przechodząc przez kolejne stadia rozwoju, na przykład książeczki, figurki z plastiku, klocki lego castle lub podobne klocki o tematyce zamkowej, na filmach historycznych niekiedy skończywszy.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle polskie dzieci mają aktualnie tak sporo interesujących sposobów spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem nieco się napisze. Na dobry początek powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn w żadnym razie nie można ciągle bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Granie razem to coś niesamowitego!

Istnieje dużo interesujących form spędzenia czasu z własnymi najbliższymi, znajomymi, itp. Wiadomo: tylko wyobraźnia nas blokuje. Jednakowoż możliwości tego tekstu są mocno ograniczone, zatem czymś bardzo trudnym jest wypisanie nawet kilkunastu interesujących sposobów spędzania własnego życia.
gra dla dzieci
Napisał: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Radość i edukacja

Obecnie najmłodsi mają wiele opcji rozrywki. Nad zabawkami i kompletami do gier pracują doskonali specjaliści. Za ich pomocą stają się one jeszcze w większym stopniu wciągające. Współczesne gry posiadają też zaawansowany potencjał, jeżeli chodzi o edukację. Maluch może swawoląc nabywać kolejnych zdolności i informacji. Wszystko to w duchu beztroskiej frajdy. Dziś gry edukacyjne dla dzieci są tak pociągające, że nieraz są bardziej popularne, niż "zwyczajne" gry.
karmienie dzieci
Napisał: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczy wspomagające odchować dziecko

Pojawienie się na świecie kolejnego członka rodziny, to zwykle ogromne wydarzenie. Przymiarki do powitania w rodzinie malucha zaczynają się nawet na kilka tygodni wcześniej. Młodzi rodzice rozmyślają nad imieniem dla potomka, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe i czy podołają zobowiązaniom rodzicielskim. Jednak równie ważne powinno być dla nich dopilnowanie tego, aby maleństwu już od pierwszych chwil życia nie zbywało niczego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.