vader
Napisał: Nestor Galina
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy bądź gadżety ci świeżo upieczeni, jak również ci doświadczeni rodzice najczęściej kupują w wirtualnych sklepach

Narzeczeni oczekujący narodzin syna, szczególnie tego pierwszego, czas 40 tygodni wykorzystać mają również na kupienie wyprawki. Ci najbardziej przezorni zaczynają jeździć po sklepach o wiele za wcześnie, a inni kupują cały ekwipaż za pięć dwunasta. Bodajże w najgorszej sytuacji są rodzice debiutanci, gdyż dopiero zaczynają zbierać bardzo przydatne doświadczenie, jak również muszą uczyć się na swoich błędach.
Halloween
Napisał: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Halloween - noc rozrywek przed dniem zadumy. Skąd tak rzeczywiście wywodzi się ten zwyczaj?

W noc przed Wszystkimi Świętymi, śmierćtraktuje się z przymrużeniem oka. 31 października to, wylansowane dzięki amerykańskim filmom, Halloween. Dokładnie w USA celebruje się najhuczniej to święto, a zostałoono tak wylansowane, iż inne kraje również zaczęły zapożyczać tę tradycję. Obrządek ten nie jest jeszcze w Polsce tak jak inne święta zza Oceanu, np. Walentynki.
Święty Mikołaj
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon Bożonarodzeniowy tuż, tuż! Dlatego zadbaj o to, aby Twoje maleństwo w tym roku odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj

Zdecydowanej większości ludzi ostatni miesiąc w roku kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Mikołajkami. Nie ma na świecie maleństwa, które nie lubi otrzymywać prezentów i podarunków. Wobec tego warto dowiedzieć się o czym marzy nasze dziecko i co pragnęłoby dostać. Od wielu lat najbardziej powszechne są mikołajki w przedszkolu. Jest to ogromna radość dla podopiecznych, którzy mogą spotkać się i pogadać z istniejącym Świętym Mikołajem.
mikołaj w przedszkolu
Źródło: flickr.com

Jeśli jesteś młodym wychowawcą w przedszkolu, lub posiadasz dziecko, które uczęszcza do placówki edukacyjnej, powinieneś zasięgnąć trochę wiedzy na temat Mikołajek.

Gdy zbliża się okres bożonarodzeniowy, ogromną radość z oczekiwania i przygotowań do świąt czują najmłodsze dzieciaki. W tym okresie wysyłają list do św. Mikołaja, liczą na worek podarunków, a ich najpoważniejszym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były grzeczne przez cały rok. Wielkim wydarzeniem jest Mikołaj w przedszkolu.
lego super heroes - Thor
Napisał: Christopher Chong
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomite zabawki dla dzieci – obecnie również w świecie DC Comics

Wiele zabawek, jakie są znane od dawna i wspominane z rozrzewnieniem są rozwijane do dziś. Świetnym tego przykładem są przeróżne komplety Lego, które są również w dzisiejszych czasach bardzo cenione i rekomendowane jako jedne z najciekawszych zabawek dla dzieci. Ich atutem jest nie wyłącznie ogromna ilość możliwości – wzmacniająca kreatywne myślenie – ale także wspaniały wygląd oraz uniwersalny design.
Klocki LEGO
Napisał: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki dziecięce, które się stały przyczynkiem do poznania wielu praw jakie rządzą dorosłym życiem

Zapewne każdy, jako małe dziecko przeszedł etap, kiedy koniecznie chciał być królem, zaś rycerze zajmowali najlepsze miejsca na półkach z zabawkami. U jednych ten etap trwał dość krótko i prędko przechodził w zainteresowanie żołnierzykami czy samolotami, u innych trend utrzymywał się bardzo długo, ewoluując w kolejne stadia rozwoju, na przykład książeczki, figurki z plastiku, klocki lego castle lub podobne klocki o tematyce zamkowej, na filmach kostiumowych niekiedy kończąc.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle polskie dzieci mają aktualnie tak sporo interesujących sposobów spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem nieco się napisze. Na dobry początek powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn w żadnym razie nie można ciągle bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Granie razem to coś niesamowitego!

Istnieje dużo interesujących form spędzenia czasu z własnymi najbliższymi, znajomymi, itp. Wiadomo: tylko wyobraźnia nas blokuje. Jednakowoż możliwości tego tekstu są mocno ograniczone, zatem czymś bardzo trudnym jest wypisanie nawet kilkunastu interesujących sposobów spędzania własnego życia.
gra dla dzieci
Napisał: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Radość i edukacja

Obecnie najmłodsi mają wiele opcji rozrywki. Nad zabawkami i kompletami do gier pracują doskonali specjaliści. Za ich pomocą stają się one jeszcze w większym stopniu wciągające. Współczesne gry posiadają też zaawansowany potencjał, jeżeli chodzi o edukację. Maluch może swawoląc nabywać kolejnych zdolności i informacji. Wszystko to w duchu beztroskiej frajdy. Dziś gry edukacyjne dla dzieci są tak pociągające, że nieraz są bardziej popularne, niż "zwyczajne" gry.
karmienie dzieci
Napisał: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczy wspomagające odchować dziecko

Pojawienie się na świecie kolejnego członka rodziny, to zwykle ogromne wydarzenie. Przymiarki do powitania w rodzinie malucha zaczynają się nawet na kilka tygodni wcześniej. Młodzi rodzice rozmyślają nad imieniem dla potomka, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe i czy podołają zobowiązaniom rodzicielskim. Jednak równie ważne powinno być dla nich dopilnowanie tego, aby maleństwu już od pierwszych chwil życia nie zbywało niczego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.