Napisał: Lilliputiens

Wybór jedynie spośród pionierskich producentów

Jednym z bardziej interesujących prezentów dla dziecka, prócz zaoferowanemu mu czasu przez rodzica, jest kupno piesków chi chi love z nowej serii marki. Zabawki tego typu dostępne są w zróżnicowanych formach, a szczególnym zainteresowaniem cieszą się pieski organizujące bal. Dziecko staje się prawdziwym właścicielem zwierzątka, traktuje je jak żywe, dzięki czemu naturalnie uczy się odpowiedzialności i odpowiednich zachowań. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci oraz to właśnie docenią oni od początku.
Lalki Monster High Straszyceum
Napisał: Mattel
Źródło: agito.pl

Prezenty dla własnego dziecka na całe szczęście mogą być sporo tańsze!

W bardzo dużym błędzie jest taki człowiek, który przypuszcza, że jeśli w grę wchodzą koszty dot. swojego dziecka, to w żadnym przypadku nie można trafić na rozwiązania, dzięki którym wreszcie będziemy wielce zadowoleni także ze zrobionych oszczędności. Można śmiało powiedzieć, iż chociaż w wielu przypadkach trudno zaoszczędzić, to jednak na szczęście najróżniejsze zabawki nie muszą być bardzo drogie.
Lalka barbie
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Co interesującego wręczyć swojej chrześnicy?

Chrześnica musi wiedzieć, że jej chrzestni bardzo dbają o jakość jej życia. Naturalnie chrzestni tak czy siak nie powinni uważać, iż są bardzo ważni, w szczególności, iż obecnie funkcja chrzestnych jest reprezentatywna, ale tak czy siak to nie oznacza, że jeżeli mamy chrześnicę, nie powinniśmy co pewien czas po prostu sprawić jej upominku. Bez wątpienia chrześnica bardzo doceni to, iż potrafimy dbać o nią. To akurat w 100% pewne!
Napisał: PLATU korepetycje

Koncepcja Gender, temat ostatnio często dyskutowany w mediach - czy warto toczyć boje?

Termin Gender, który po prostu znaczy płeć kulturową, jest przez niektóre środowiska w Polsce mocno demonizowany. Rozmowy na ten temat wywołują nadal sporo emocji. Moim zdaniem (i zdaniem wielu psychologów) stwarza się problem tam gdzie go wcale nie ma.
Odkąd sięgam pamięcią małe dziewczynki nie tylko misie czy lalki przebierały w ubranka dla lalek, karmiły czy wkładały im do buziek smoczki. Także szły w ruch samoloty, rakiety czy też samochody zabawki.
zabawki
Napisał: David J
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki plastyczne oddziałują na prawidłowy rozwój psychiki i ciała dziecka

Obecnie rodzice bardzo często angażują się w odpowiedni rozwój swego dziecka. Jest to odpowiednie zachowanie, gdyż pierwszy etap rozwoju dziecka w postaci fizycznej i psychicznej, ma bardzo duży wpływ na całe życie takiego człowieka. Dzieci dużo wcześniej rozpoczynają edukację, gdyż ich umysł jest dużo bardziej podatny na pozyskiwanie i przyswajanie rozmaitych informacji i w ten sposób po prostu stają się one znacznie bardziej niezależne i także umieją logicznie analizować wiele wydarzeń, które dookoła się odbywają.
Zabawka Fisher Price
Napisał: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie zabawki są właściwe dla Twojego malucha na danym stopniu jego rozwoju?

Sądzę nie ma rodzica, który nie miałby pojęcia o firmie stworzonej z myślą o dzieciach. Są cudownie kolorowe, przykuwające uwagę i opracowane tak, by ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, doskonaliły jego zdolności manualne i aby po prostu ofiarowywały mu mnóstwo frajdy.
Łóżeczko dziecięce
Napisał: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria dla dzieci umożliwiają zadbać o ich bezpieczeństwo

Każde dziecko uwielbia się bawić. W sytuacji niemowląt lub dzieci, jakie uczą się podstawowych czynności, kojec jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Szczególnie można tam bezpiecznie umieścić dzieci, dzięki czemu rodzice mogą w tym czasie nie tylko zająć się dzieckiem, lecz też przeprowadzić szereg innych zadań, ponieważ kojec dla dziecka doskonale chroni dziecko przed wszystkimi zagrożeniami, które występują w domu.
zabawa
Napisał: Paul Ashley
Źródło: http://www.flickr.com

Jak dbać o rozwój własnego dziecka?

W dzisiejszych czasach ogólnie dbamy o swoje dzieci.Oczywiście nie chcę napisać, że kiedyś mamy były jakoś wyrodne, lecz fakty są takie, że bardzo rzadko podążaliśmy za ciekawymi nowinkami, dzięki którym dzieci mogą być bardziej inteligentne. Ostatnio zapoznałem się z badaniami, wedle to których młodzi Polacy są inteligentniejsi, aniżeli ich rodzice oraz dziadkowie. Tyle się mówi, że aktualna młodzież nam się nie udała, a tu proszę - nie jest tak źle. W jaki sposób w takim razie dzisiejszy rodzic może dbać o rozwój swojej pociechy?
przedszkole
Napisał: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli posiadasz dziecko w wieku przedszkolnym i chcesz zapewnić mu najlepsze warunki edukacji - warto zapoznać się z obszerną ofertą placówek pedagogicznych w okolicach Wrocławia.

Systemowość edukacji w Polsce przeistacza i modernizuje corocznie. Wchodzą w obieg zmodyfikowane zasady przyjęć, modyfikacj programowe, koszty, projekcje. Ze względu na panujący reżim, otwiera się sporo nowych miejsc indywidualnych z różnymi propozycjami szkolnictwa.
Gry planszowe
Napisał: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Jak rozwijać własne dziecko?

Mogę się założyć o niemalże każde pieniądze, że jeśli masz dziecko, to pragniesz, aby rozwijało się ono w odpowiedni sposób, w pozytywny sposób wyróżniało się pośród innych. I ja to bardzo dobrze rozumiem! Jednak prawda jest taka, że w wielu przypadkach nie mamy większego pojęcia co należy zrobić, aby właśnie nasze dziecko dobrze się rozwijało. Według mnie warto poświęcać własnemu dziecku możliwie jak najwięcej wolnego czasu, ponieważ to sprawia, że będzie lepiej się rozwijało. Oczywiście zakładam z góry, iż jesteś wzorem do naśladowania...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.