vader
Napisał: Nestor Galina
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy bądź gadżety ci świeżo upieczeni, jak również ci doświadczeni rodzice najczęściej kupują w wirtualnych sklepach

Narzeczeni oczekujący narodzin syna, szczególnie tego pierwszego, czas 40 tygodni wykorzystać mają również na kupienie wyprawki. Ci najbardziej przezorni zaczynają jeździć po sklepach o wiele za wcześnie, a inni kupują cały ekwipaż za pięć dwunasta. Bodajże w najgorszej sytuacji są rodzice debiutanci, gdyż dopiero zaczynają zbierać bardzo przydatne doświadczenie, jak również muszą uczyć się na swoich błędach.
Halloween
Napisał: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Halloween - noc rozrywek przed dniem zadumy. Skąd tak rzeczywiście wywodzi się ten zwyczaj?

W noc przed Wszystkimi Świętymi, śmierćtraktuje się z przymrużeniem oka. 31 października to, wylansowane dzięki amerykańskim filmom, Halloween. Dokładnie w USA celebruje się najhuczniej to święto, a zostałoono tak wylansowane, iż inne kraje również zaczęły zapożyczać tę tradycję. Obrządek ten nie jest jeszcze w Polsce tak jak inne święta zza Oceanu, np. Walentynki.
Święty Mikołaj
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon Bożonarodzeniowy tuż, tuż! Dlatego zadbaj o to, aby Twoje maleństwo w tym roku odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj

Zdecydowanej większości osób grudzień kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Mikołajkami. Nie ma na świecie dziecka, które nie lubi dostawać prezentów i upominków. Dlatego trzeba dowiedzieć się o czym śni nasze maleństwo i co pragnęłoby otrzymać. Od wielu lat najbardziej popularne są mikołajki w przedszkolu. Jest to ogromna radość dla podopiecznych, jacy mogą spotkać się i pogadać z autentycznym Świętym Mikołajem.
mikołaj w przedszkolu
Źródło: flickr.com

Jeśli jesteś młodym wychowawcą w przedszkolu, lub posiadasz dziecko, które uczęszcza do placówki edukacyjnej, powinieneś zasięgnąć trochę wiedzy na temat Mikołajek.

Kiedy nadchodzi okres bożonarodzeniowy, największą wesołość z wyczekiwania i szykowania do świąt mają najmłodsze dzieci. W takim okresie piszą list do św. Mikołaja, liczą na wór prezentów, a ich najpoważniejszym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były grzeczne przez cały rok. Ważnym przedsięwzięciem jest Mikołaj w przedszkolu.
lego super heroes - Thor
Napisał: Christopher Chong
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomite zabawki dla dzieci – obecnie również w świecie DC Comics

Wiele zabawek, jakie są znane od dawna i wspominane z rozrzewnieniem są rozwijane do dziś. Świetnym tego przykładem są przeróżne komplety Lego, które są również w dzisiejszych czasach bardzo cenione i rekomendowane jako jedne z najciekawszych zabawek dla dzieci. Ich atutem jest nie wyłącznie ogromna ilość możliwości – wzmacniająca kreatywne myślenie – ale także wspaniały wygląd oraz uniwersalny design.
Klocki LEGO
Napisał: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki dziecięce, które się stały przyczynkiem do poznania wielu praw jakie rządzą dorosłym życiem

Zapewne każdy, jako małe dziecko miał okres, gdy bardzo chciał być księciem, zaś rycerze okupowali najlepsze stanowiska na półce z zabawkami. U jednych ten okres trwał dość krótko i szybko przechodził w zabawy żołnierzykami albo samochodzikami, u innych pasja utrzymywała się bardzo długo, przechodząc przez kolejne stadia rozwoju, na przykład książeczki, rycerzyki z tworzywa, klocki lego castle lub inne klocki o tematyce rycerskiej, na filmach historycznych czasami skończywszy.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle polskie dzieci mają aktualnie tak sporo interesujących sposobów spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem nieco się napisze. Na dobry początek powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn w żadnym razie nie można ciągle bardzo stereotypowo podchodzić do gier!
gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Granie razem to coś niesamowitego!

Istnieje dużo interesujących form spędzenia czasu z własnymi najbliższymi, znajomymi, itp. Wiadomo: tylko wyobraźnia nas blokuje. Jednakowoż możliwości tego tekstu są mocno ograniczone, zatem czymś bardzo trudnym jest wypisanie nawet kilkunastu interesujących sposobów spędzania własnego życia.
gra dla dzieci
Napisał: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Radość i edukacja

Dziś dzieci mają sporo możliwości rozrywki. Nad zabawkami i zestawami do gry pracują najlepsi specjaliści. Dzięki nim stały się one jeszcze bardziej atrakcyjne. Dzisiejsze zabawki mają też bardzo dobry potencjał, jeżeli chodzi o edukację. Dziecko jest w stanie bawiąc się nabyć nowych umiejętności oraz informacji. To wszystko w atmosferze przedniej frajdy. Współcześnie gry edukacyjne dla dzieci są tak pociągające, iż nieraz są bardziej popularne, niż „zwykłe gry.
karmienie dzieci
Napisał: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczy wspomagające odchować dziecko

Pojawienie się na świecie kolejnego członka rodziny, to zwykle ogromne wydarzenie. Przymiarki do powitania w rodzinie malucha zaczynają się nawet na kilka tygodni wcześniej. Młodzi rodzice rozmyślają nad imieniem dla potomka, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe i czy podołają zobowiązaniom rodzicielskim. Jednak równie ważne powinno być dla nich dopilnowanie tego, aby maleństwu już od pierwszych chwil życia nie zbywało niczego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.