audiobooki
Napisał: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Ciut z sentymentem na temat nowoczesności

Nowoczesne technologie zasymilowały się z naszym życiem. Często bezrefleksyjnie korzystamy z dobrodziejstw współczesnych wynalazków. Tak samo intuicyjnie jak kiedyś postępowali nasi przodkowie, korzystając z wiedzy zawartej w domowych notatkach, zawierających tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych reperacji nauczał tata, tajniki gotowania zdradzała babcia czy matka. Było tak jeszcze 25 lat temu.
książki i audiobooki
Napisał: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Gatunki literackie dostępne w formie audiobooka

Obecnie coraz bardziej popularne są książki w formie elektronicznej.

Gatunki literackie dostępne w formie audiobooka

Praktycznie wszystkie duże wydawnictwa mają je w swej ofercie. Możemy nabyć je we wszystkich możliwych formatach i na różnych nośnikach. Jednym z bardziej kupowanych są audiobooki.
W tej formie możemy kupić książki wszystkich gatunków literackich oraz podręczniki.
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko
Napisał: Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

Znamy książki, które edukują i takie, które umilają czas

Trzeba wydawać sobie sprawę z tego, że istnieją takie książki, które powinny nas czegoś nauczyć oraz zazwyczaj spoglądamy do nich w czasie nauki szkolnej, a są to podręczniki. Wykonujemy to mniej lub bardziej radośnie, na co bez wątpienia wpływ ma głównie nasze zainteresowanie. Ale istnieją także oraz takie książki, które mają nam umilić czas i po które przeważnie sięgamy sami, z swojej i nie zmuszonej woli.
gitara od Yamaha
Napisał: Angela Quitoriano
Źródło: http://www.flickr.com

Gra na instrumentach zawsze jest w modzie

Ludzie nie umieją działać bez muzyki, słuchają jej w mieszkaniu, w pracy, w czasie podróży, pomaga ona wypełnić ciszę oraz pustkę, lecz również i sprawia, że człowiek niejednokrotnie zaduma się nad swoim działaniem. Nic więc dziwnego, iż ludzie wciąż chcą się uczyć gry na instrumentach, a jeśli na dodatek mogą je jeszcze brać wszędzie ze sobą, to zwracają się do tej nauki jeszcze radośniej.
książki
Napisał: Pleuntje
Źródło: http://www.flickr.com

Proces wytwarzania książki

Książka to element życia codziennego wielu osób. W obecnych czasach coraz częściej tradycyjna książka wypierana jest przez innowacyjne narzędzia. Narodziła się także książka elektroniczna, która do jakiegoś poziomu wyparła już jej tradycyjną, drukowaną formę. Skala tego zjawiska nie jest jednak tak duża, jak dowodzą niektórzy. Również aktualnie jest wielu ludzi, dla których niezastąpioną wartością jest książka papierowa, będącym namacalnym nośnikiem. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, jak zaawansowanym procesem jest stworzenie zwykłej książki.
Napisał: www.123rowery.pl

Rynkowe propozycje do aktywnego wypoczynku są godne polecenia

Biorąc pod uwagę dobry rower miejski, postawić można na propozycje wielu firm. Doskonale przygotowane opcje spotykają się z niemałym entuzjazmem na rynku. Klienci prześcigają się w poszukiwaniu właściwych dla siebie opcji, co także nie zajmuje im wiele czasu. Zwiększająca się systematycznie gama propozycji trafia doskonale w obecne oczekiwania klientów. Ich mnogość oraz różnorodność wskazuje na znaczne zaangażowanie specjalistów w tworzenie nowych zestawień.
biblioteka miejska
Napisał: jef1947
Źródło: http://www.flickr.com

Nie zamykajmy się w jednym gatunku lektur

Im więcej typów książek ze sobą mieszamy, tym większa jest świadomość, że nasza wiedza będzie szeroka i iż jednocześnie będziemy potrafili sobie zaradzić w każdej dziedzinie naszego życia. Dlatego im mocniej skrajne książki znajdą się na naszej półce, tym mniejsza jest szansa na to, że będziemy się nudzić oraz iż nie będziemy rozumieli po co sięgnąć.
Sprzęt fotograficzny
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Chcesz robić dobre zdjęcia?

Zrobić zdjęcie potrafi każdy, mimo to tylko nielicznym udaje się zrobić zdjęcie dobre. Parę porad dla potencjalnego fotografa?
antykwariat
Napisał: ideowl
Źródło: http://www.flickr.com

Mądrość ludzka nie zna granic. To bardzo dobrze, iż jesteśmy w stanie korzystać z jej dobrodziejstw

Mądrość człowieka jest nieograniczona, jej najistotniejsze dzieła można spotkać w wielu zakątkach naszego świata. Najczęściej odszukamy je w księgarniach i bibliotekach rozproszonych po całym świecie, ale także w architekturze, która chowa w sobie coś więcej niż materiały, które budują dany budynek.Człowiek za tym stoi, twórca, geniusz, tak samo, jak w książce. Sama się nie napisała, ktoś musiał znaleźć inspirację, żeby przedstawić nam wiedzę, z której dzisiaj korzystamy. Dzięki temu zostało zachowane dziedzictwo naszej kultury, to sprawia, że jesteśmy bardziej wartościowymi ludźmi.
Samochód
Napisał: Land Rover MENA
Źródło: http://www.flickr.com

Podręcznik do nauki jazdy okazuje się być zawsze zapewniany na kursie

Podręcznik do nauki jazdy musi okazać się wciąż aktualizowany

Musimy przekonać się jakie obecnie obowiązują przepisy jeśli idzie o poprowadzenie wozu i kiedy się one zmieniły.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.